Budżet Obywatelski Miasta Rybnika 2025- głosowanie!

2024-09-27

Szanowni Państwo,

już za kilka dni będziemy głosować w Budżecie Obywatelskim Miasta Rybnika, wybierając projekty do realizacji w 2025 roku. Głosowanie trwa od poniedziałku, 30 września do niedzieli, 6 października 2024 roku.

Kilka ważnych informacji.

- Głosować mogą wszyscy mieszkańcy Rybnika bez względu na wiek, wybierając jeden projekt ogólnomiejski i/lub jeden projekt lokalny (bez względu na dzielnicę zamieszkania).

- Głosować można:
1) przez internet (do potwierdzenia głosu ten sam numer telefonu może zostać wykorzystany przez trzech głosujących),
2) lub tradycyjnie (papierowo) w jednym z punków do głosowania (PiMBP, filie, wybrane szkoły, punkt informacji miejskiej halo!Rybnik).

- Zachęcam do zapoznania się z informacjami na:
1) miejskiej stronie internetowej www.rybnik.eu w zakładce "dla mieszkańców" budżet obywatelski lub
2) stronie budżetu obywatelskiego http://www.budzet-obywatelski.rybnik.eu/   w zakładce "aktualności". Szczegółowo o projektach można przeczytać w zakładce "projekty", tam również można pobrać plakaty poszczególnych projektów.